czwartek, 26 lutego 2015

Poznajcie drania... Pięknego drania!

źródło
Czasem chciałoby się zacytować kochaną Danutę Rinn i zanucić: Gdzie ci mężczyźni...?. Gdzie oni są? Zabójczo przystojni, ociekający seksem i nonszalancją. Gdzie ci panowie w garniturach szytych na miarę, którzy jednym spojrzeniem potrafią doprowadzić kobietę do szaleństwa? Uwodzicielscy, niebezpieczni, a czasem nawet bezwzględni. Gdzie ci dranie? Czasem mam wrażenie, że istnieją jedynie na kartach powieści...

poniedziałek, 16 lutego 2015

Gdy czas nie odgrywa roli... – Rysa Walker "Podróże w czasie"

źródłoZastanawialiście się kiedyś, czy można wygrać walkę z czasem? A gdyby tak istniał wehikuł, który umożliwiłby powrót do przeszłości, to co zmienilibyście w swoim życiu? Jakie słowa nie zostałyby wypowiedziane? Jakich czynów nigdy byście nie popełnili? I wreszcie... co chcielibyście powtórzyć lub zrobić w inny sposób niż wtedy, w przeszłości? A gdyby się okazało, że nie tylko możecie cofnąć się w przeszłość, ale również wykonać skok w przyszłość? Zaryzykowalibyście, wiedząc, że mimo takich możliwości możecie wiele stracić?

niedziela, 1 lutego 2015

Dante na tropie PRZEDPREMIEROWO na Nałogowym!

źródłoHistorii miłosnych mamy pod dostatkiem na rynku wydawniczym, ale osobiście uważam, że one nigdy się nie nudzą. Dlatego chętnie po nie sięgam, choć wybieram wśród tych najciekawszych, aby zaoszczędzić sobie szablonowości i znudzenia. Nic więc dziwnego, że od razu zapałałam zainteresowaniem Dantem na tropie i chęcią przeczytania go. W końcu trafił mi się kryminał i romans w jednym, a przecież w takim wypadku o drżenie serca nietrudno – jak się okazało, nie tylko z przyczyn miłosnych.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...