środa, 30 grudnia 2015

DIETA WEDŁUG PIĘCIU PRZEMIAN: Potrawy, które leczą i odżywiają

źródłoDzisiaj ciąg dalszy niecodziennych postów. Tym razem przygotowałam recenzję książki Katarzyny Marii Puchacz i do razu na wstępie chcę powiedzieć, że się nie odchudzam (choć powinnam :D), a książeczkę zamówiłam z czystej ciekawości, ponieważ lubię spędzać w kuchni czas, a nowe ciekawostki kulinarne chętnie wykorzystuję podczas przyrządzania posiłków. Jeśli oczywiście pozwala mi na to czas.

wtorek, 29 grudnia 2015

KONKURS: Kto wygrał Zwilczoną?Trochę to trwało, ale zebrałam się w sobie i zrobiłam wyniki konkursu, który zorganizowałam już jakiś czas temu. Licznik wybił magiczne trzy trójki, więc trzeba Was nagrodzić. Laureata proszę o kontakt na FB :D

poniedziałek, 28 grudnia 2015

LIEBSTER AWARD


Cześć i czołem, Książkoholicy!

Dzisiejszy post nieco odmienny, bo jeszcze mi się nie zdarzyło czegoś takiego publikować. Zostałam nominowana do Liebster Award i jest to moja pierwsza nominacja w... czymkolwiek. Przede wszystkim dlatego, że wcześniej nie interesowałam się tym i jak mogliście zauważyć, na blogu nie publikowałam żadnych Tagów, Wyzwań czy innych tego typu rzeczy. Skupiłam się raczej na tym, co naprawdę kocham, czyli na recenzjach i na książkach <3

Tak się zdarzyło, że autorka bloga http://najlepszeksiazkiever.bloog.pl nominowała mnie do LA, więc moim obowiązkiem jest wywiązanie się z nominacji. A polega to na tym, że nominowany odpowiada na 11 pytań zadanych przez innego blogera, a następnie wybiera on swoich 11 blogerów i zadaje swoje pytania. Tak powstaje łańcuszek. Myślę, że to dobra okazja do poznania mnie oraz innych koleżanek po fachu i może być niezłą zabawą. Jeśli chcecie mnie trochę poznać, to zapraszam do czytania odpowiedzi :)

niedziela, 27 grudnia 2015

ASTROCALENDARIUM 2016: Sięgnij gwiazd

źródło


Święta Bożego Narodzenia już za nami, prezenty rozpakowane, niestrawności pokonane, a jedyne co zostało, to kilka dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że moje czarne proroctwo nie dotyczy większości z was, ale wielkimi krokami zbliża się Sylwester, a to okazja do następnej usprawiedliwionej zabawy. Do naszych drzwi już puka Nowy Rok i właśnie dlatego mam dla was dzisiaj recenzję trochę nietypowej "książki". Kto już kupił kalendarz na 2016 rok?

niedziela, 13 grudnia 2015

OCALENIE CALLIE I KAYDENA – JESSICA SORENSEN: Żyj mimo wszystkoGdy kilka miesięcy temu dowiedziałam się o pierwszej części przygód Callie i Kaydena, nie wiedziałam, czego mogę się po książce spodziewać. Okazało się, że powieść jest tym, czego poszukują najbardziej wymagający czytelnicy. Teraz mam dla was recenzję drugiej części cyklu Jessici Sorensen, która stanowi idealną kontynuację pierwszego tomu.

wtorek, 8 grudnia 2015

sobota, 5 grudnia 2015

WSZYSTKO, CZEGO PRAGNĘŁA – BARBARA FREETHY: Mordercze pragnieniePrawdziwa przyjaźń pokona wszelkie przeciwności losu. Przetrwa nawet sekrety, intrygi oraz kłamstwa i będzie czekać dziesięć lat by się odnowić. Tak przynajmniej wynika z powieści Barbary Freethy, która jest znana z cyklu o Zatoce Aniołów. Czy jej najnowsza powieść mnie poruszyła? Raczej nie dostałam tego, czego pragnęłam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...