środa, 20 stycznia 2016

KONKURS: Podwójne życie Pat

źródło
Wynagrodzeń blogowej ciszy ciąg dalszy. Dzisiaj konkurs z książką, która wywołała w Was bardzo pozytywne emocje i wiem, że chcieliście się z nią zapoznać – recenzja TUTAJ.

środa, 13 stycznia 2016

TWARZ Z LUSTRA – ELŻBIETA WICHROWSKA: Rodzinne tajemnice

żródło


Ostatnio nachodzi mnie chęć na książkę, która w jakiś szczególny sposób zapadnie w moją pamięć. Nic więc dziwnego, że zaczęłam eksperymentować i otwierać się na nowe gatunki. Między innymi dlatego zdecydowałam się na Twarz z lustra, która na początku do mnie nie przemówiła i nie myślałam, że trafi w moje ręce. Zwykły przypadek sprawił, że powieść do mnie dotarła. Postanowiłam jednak zapoznać się z tą pozycją. Czy się rozczarowałam?

poniedziałek, 11 stycznia 2016

ADRIANNA TRZEPIOTA: To, co najbardziej wartościowe, zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Fotografie pochodzą ze strony autorki

W minionym roku miałam okazję przeczytać Zwilczoną. Na blogu pojawiła się pochlebna recenzja oraz konkurs. Książka wywarła na mnie niesamowite wrażenie i postanowiłam przeprowadzić z autorką wywiad, by zaspokoić głów swojej wiedzy. Traz i Wy możecie go przeczytać. Jeśli jeszcze nie czytaliście Zwilczonej, to może odpowiedzi pisarki Was przekonają, że jednak warto.

sobota, 9 stycznia 2016

KONKURS ŚWIĄTECZNY: Wyniki

Przyszła pora na ogłoszenie wyników konkursu świątecznego, który przedłużył się ponad miarę. Na samym początku należą Wam się wyjaśnienia, dlaczego aż tak długo musiałyście czekać na wyniki. Kilka osób, które się zdeklarowały, po prostu nie napisały recenzji i musiały zrezygnować z udziału w konkursie. I informacja na przyszłość: Jeżeli nie możecie spełnić warunków konkursu (z jakiejkolwiek przyczyny), to śmiało piszcie. Może razem coś ustalimy, tak żeby każda ze stron była zadowolona. Jeśli mnie nie poinformujecie, wtedy nie wiem, czy rezygnujecie, czy po prostu potrzebujecie trochę więcej czasu.

piątek, 1 stycznia 2016

KARTY ANIELSKIE: Wsparcie w miłości

źródło


Ten tydzień stoi pod znakiem specjalności i astropsycholigii. Może dlatego, że rzeczywiście jest wyjątkowy. W końcu żegnamy stary 2015 rok, a witamy nowy 2016. Może niektórzy z was mają jakieś szczególne postanowienia, z którymi przyjdzie się zmierzyć. A może nawet waszym celem jest znalezienie... prawdziwej miłości? Czemu nie pomóc sobie odrobiną zabawy oraz... magii?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...