niedziela, 21 lutego 2016

UWIKŁANI. POKUSA – LAURELIN PAIGE: I nie wódź mnie na pokuszenie

żródło


Jak to się stało, że w moje ręce znów wpadł erotyk? Przecież się zarzekałam, że już nigdy więcej. Tłumaczyłam, że w każdym jest to samo. Powtórzony schemat, a na dodatek często marna fabuła. Na nic poszły terapie i tłumaczenia. Przegrałam i to z kretesem. Natura okazała się silniejsza, a zwycięstwo było słodkie i... pikantne.

niedziela, 14 lutego 2016

WALENTYNKI: Nie, dziękuję!

źródło


Siedzę w domu, roboty od groma, ale mówią, że ta nie zając. No jasne, że nie ucieknie, ale się skubana namnoży i dopiero będę płakać. Myślę sobie jednak, że dzisiaj w końcu ten szczególny dzień. Wypadałoby coś napisać. Nic poważnego, ot zwykłe biadolenie, jak mi to źle i jaki świat jest niesprawiedliwy. Wypada? No jasne, że tak. Dlatego ktoś bardzo mądry stworzył felieton, a ja to wykorzystuję i piszę o miłości z przymrużeniem oka.

sobota, 6 lutego 2016

KONKURS: Kto wygrał Podwójne życie Pat?

źródło


Ja już wiem, kto dostanie ode mnie książkę Podwójne życie Pat. Chciałabym nagrodzić wszystkich, tym bardziej że frekwencja była zaskakująca. Dziękuję, że wyraziliście tak liczne zainteresowanie. Książka niestety jest tylko jedna, ale zachęcam Was do udziału w przyszłych konkursach i oczywiście czekam na Wasze komentarze pod recenzjami ;)

czwartek, 4 lutego 2016

PANIKA – LAUREN OLIVER: Czy odważysz się zagrać?

źródło


Zagrajmy w grę. Stawka? Gruba kasa, ale coś jeszcze. Szansa na lepsze życie. Zasady? Kilka. Jeśli bierzesz udział, to liczysz się ze śmiercią. Obowiązuje cię tajemnica. Nie możesz nikomu powiedzieć o grze, bo inaczej zostaniesz zdyskwalifikowany. Nie będziesz dopytywać się o sędziów, historię rozgrywek ani oceny. Jedyne, co musisz zrobić, to pokonać swe lęki. Nawet gdy Panika zaciśnie dłonie na twoim gardle.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...