czwartek, 31 marca 2016

CZY WSPOMINAŁEM, ŻE CIĘ POTRZEBUJĘ? – ESTELLE MASKAME: Rozczarowująca miłość


Całkiem niedawno swoją premierę miał drugi tom powieści, która podbiła serca nie tylko polskich czytelników, ale nastolatków na całym świecie. Jej autorka zaczęła zamieszczać ją na platformie Wattpad gdy miała siedemnaście lat. Teraz książka jest bestselerem, a czytelnicy z niecierpliwością wyczekują na kolejne publikacje. Wiecie, o kim mowa? Oczywiście o Estelle Maskame i jej serii DIMILY. Zapraszam na recenzję drugiego tomu powieści Czy wspominałam, że cię kocham?

wtorek, 29 marca 2016

CHŁOPAK, KTÓRY STRACIŁ GŁOWĘ – WHALEY: Chwyć życie i nie puszczaj!

źródło


Jest wiele książek o bezgranicznej miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody. W żadnej jednak nikt nie stracił głowy. Dosłownie. Jeśli myślicie, że czytaliście już o wszystkim, to jesteście w błędzie, bo nie poznaliście jeszcze Travisa – pierwszego kriogenicznego człowieka. Wybierzcie się więc w podróż w głąb ludzkiej psychiki i... nie traćcie głowy! Niezapomniane emocje gwarantowane.

sobota, 26 marca 2016

W RAMIONACH GWIAZD – KAUFMAN SPOONER: Jesteś moją nadzieją

żródło

Znacie to uczucie, gdy zaczynacie czytać książkę i już wiecie, że to właśnie ona powali was na kolana? Niesamowite, prawda? Świadomość, że czytasz coś, co prawdopodobnie wydrze ci serce z piersi, zdepcze je okrutnie i pozostawi po sobie pustkę, której już nic nie będzie w stanie wypełnić. Czytasz jednak dalej i choć pragniesz powstrzymać się, zwolnić, zaczekać, to tym szybciej pochłaniasz każdą kolejną stronę, nieuchronnie zbliżając się do swego upadku. A potem... Potem nic już nie jest takie samo.

poniedziałek, 21 marca 2016

UWIKŁANI. OBSESJA – LAURELIN PAIGE: Budzi się we mnie szaleństwo

żródło


Przyszła pora na drugą odsłonę przygód znanych już nam bohaterów – Alayny i Hudsona. Po następny tom serii sięgnęłam z wielkimi nadziejami, które obudziły się po przeczytaniu pierwszej części. Choć to erotyk jakich wiele już na naszych księgarskich półkach, to jednak Uwikłani mają coś w sobie, co przyciąga mnie niesamowicie. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, co też może aż tak mnie kusić w tej powieści, ale w końcu doszłam do wniosku, że to nadzieja. Nadzieja na powalający koniec.

poniedziałek, 7 marca 2016

WIECZNA – C. C. HUNTER: Tajemnice, duchy i... miłość

Jakiś czas temu na blogu pojawiła się recenzja pierwszej części nowej serii C. C. Hunter, która była kontynuacją popularnych Wodospadów Cienia i obudziła wasze zainteresowanie. O Odrodzonej możecie przeczytać TUTAJ, a tymczasem przyszła pora na zrecenzowanie drugiej części, na którą czekałam z lekką niecierpliwością, bo jak pamiętacie, autorka lubi zostawiać po sobie niedosyt. Jak było tym razem?

wtorek, 1 marca 2016

BELLA I SEBASTIAN: Przygody ciąg dalszy

żródło


Pewnie słyszeliście o filmie Bella i Sebastian i z pewnością wiecie, że jakiś czas temu w kinach mogliśmy oglądać drugą część tej historii. W moje ręce wpadła jednak książka, którą postanowiłam przeczytać przed obejrzeniem kolejnych przygód małego chłopca i jego pięknego psa. Były obawy, zmartwienia i oczekiwanie. Wszystko jednak okazało się niepotrzebne.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...