czwartek, 28 lipca 2016

DWADZIEŚCIA SIEDEM SNÓW – MARTA A. TRZECIAK: Jawa to czy sen...

źródło


Prawdą jest, że życie pisze najlepsze scenariusze. Ileż filmów, książek czy opowieści powstało na podstawie prawdziwych wydarzeń? Może sami nawet nie wiemy, że za rogiem czai się perełka na miarę Pulitzera lub Oskara. Często jednak wyśmiewamy przekonanie, że to, co najlepsze, znajduje się najbliżej. Jesteśmy zbyt ślepi, by to dostrzec. Jedynie czasem wystarczy zmienić punkt widzenia i wyjechać na wieś. Tylko tyle wystarczy, by jawa stała się snem, z którego człowiek nie chce się wybudzić.

wtorek, 26 lipca 2016

Wakacje z Feerią Young!


Wydawnictwo Feeria Young przygotowała dla blogerów bardzo atrakcyjny konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. Zachęcam do spędzenia tych wakacji z Feerią Young.

czwartek, 14 lipca 2016

ZAPACH LAWENDY – HARRINGTON, GRAHAM, BROWNING


Czasem przychodzi taki moment, w którym człowiek ma ochotę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w lekkiej lekturze. To pomaga zrelaksować się i odprężyć. Często również potrzebujemy takiej książki, którą przeczytamy w jeden wieczór i choć na chwilę zapomnimy o otaczającym nas świecie. Wtedy idealną lekturą są właśnie krótkie opowiadania. A co, jak nie historie o miłości sprawią, że zatracimy się w chwili zapomnienia?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...